na akord od 115 brutto/h

Od czerwca 2021 Norwegia praca sezonowa bez języka zbiory truskawek i malin w Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 stycznia 2021 18:44

Bez znajomości języka potrzebne od czerwca 2021 osoby do sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie na plantacji w Lillehammer przy zbiorach truskawek i malin. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: na akord, ale nie mniej niż 115 NOK brutto na godz.

Start: od czerwca 2021.

Liczba miejsc: 12- 15.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie owoców miękkich na plantacji, która ma powierzchnię 60 hektarów;
  • najpierw będą zbieranie truskawki, potem maliny, borówki i jeżyny.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od czerwca 2021 do końca sierpnia lub początku września 2021;
  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego z dostępem do kuchni, a prysznice i toalety znajdują się w osobnym budynku, około 100 – 150 metrów od domków.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z opisem swojego doświadczenia przy zbiorach, poziomem znajomości języka angielskiego lub norweskiego oraz dyspozycyjności można wysyłać na adres e-mail: michal.moczarski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-norwegia-przy-zbiorach-truskawek-malin-bez-jezyka-od-czerwca-2021-lillehammer/

ID ogłoszenia: 59560059f49c4f88