od 152,40 NOK brutto/h

Od zaraz dam pracę Norwegii bez znajomości języka na produkcji pizzy 2023 fabryka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 stycznia 2022 19:15

Fabryka z Bergen potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2023 dla Polaków na produkcji pizzy bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: od 152,40 NOK brutto na godz.

Start: luty 2022.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji;
  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie różnych zadań przy produkcji pizzy.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • dokładność;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zdyscyplinowanie;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • gotowość do podjęcia pracy od lutego 2022.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w kwaterach pracowniczych;
  • pracę od lutego 2022;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • norweską umowę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • środki ochrony osobistej;
  • bezpieczne miejsce pracy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Norwegii mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

soknadansatte2021@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pizzy-w-fabryce-bergen/

ID ogłoszenia: 26661e97e0574fc9