od 100 NOK na godz.

Od sierpnia 2019 dam sezonową pracę w Norwegii zbiory borówki bez języka Jessheim

  • Miasto lub region: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2019 20:27

Aktualna od sierpnia 2019 oferta sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach borówki amerykańskiej. Zatrudnienie w Jessheim bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym zapewnionym przez pracodawcę w domkach kempingowych.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jessheim.

Wynagrodzenie: od 100 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa przy ręcznym zbieraniu borówki amerykańskiej z upraw na polu.

Wymagania:

  • zręczność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • gotowość do pracy od sierpnia 2019 na 5 tygodni;
  • dużym atutem będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 5 tygodni od sierpnia 2019;
  • rzetelnego pracodawcę;
  • norweską umowę tymczasową;
  • pracę za pośrednictwem agencji pośredniczącej;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie bezpłatne w domkach kempingowych, aby z niego skorzystać, należy wyrobić normy godzinowe.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

z zaznaczeniem opcji: „Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/na-wakacje-2019-sezonowa-praca-w-norwegii-od-sierpnia-przy-zbiorze-borowki-jessheim/

ID ogłoszenia: 9415cab51923929e

2 komentarze na “Od sierpnia 2019 dam sezonową pracę w Norwegii zbiory borówki bez języka Jessheim”

  1. Zbierała już borowke 2 lata w Niemczech

  2. Tel 46727174