23 000 NOK brutto

W ogrodnictwie dam sezonową pracę w Norwegii przy kwiatach bez języka 2020 Hamar

  • Miasto lub region: Hamar
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 grudnia 2019 19:30

Pracodawca z Hamar szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Norwegii przy kwiatach. Zatrudnienie od stycznia 2020 w ogrodnictwie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hamar.

Wynagrodzenie: 23 000 NOK brutto na mc (podatek około 25%).

Start: od stycznia 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sadzeniu, a także zbieraniu kwiatów doniczkowych pod zamówienia;
  • wykonywanie innych zadań, które będą zlecane na bieżąco.

Wymagania:

  • zmotywowanie do pracy;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • wiek od 40 do 50 lat;
  • brak problemów ze zdrowiem oraz brak otyłości.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • zakwaterowanie w cenie 500 NOK na mc – do dyspozycji pracownika jest pokój, a także dostęp do wspólnej kuchni i łazienki oraz Internet;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 12% od wypracowanej kwoty brutto.

Aplikacja:

CV w formie PDF należy wysłać na adres e-mail: wujo1973@wp.pl

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-przy-kwiatach-w-ogrodnictwie-2020-hamar/

ID ogłoszenia: 7515de7cc108411c