165 NOK/h brutto

Od zaraz bez znajomości języka praca Norwegia Oslo na magazynie z kosmetykami

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2016 03:52

Oferta pracy w Norwegii na magazynie z art. drogeryjnymi do podjęcia od zaraz. Zatrudnienie w Oslo dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i rozładunku dostaw.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 165 NOK na godzinę brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • prace fizyczne polegające np.: na rozładunku dostaw, przeliczeniu i rozłożeniu produktów na półkach
  • zbieranie zamówień oraz komisjonowanie
  • pakowanie towaru i przygotowanie do wysyłki

Oczekiwania:

  • punktualność, lojalność, poważne podejście do pracy
  • dynamiczne tempo pracy
  • szybkość we wdrażaniu się
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • gotowość do pracy zmianowej
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • umiejętność współpracy, komunikatywność, otwartość, przyjazne nastawienie

Zapewniamy:

  • norweska umowa o pracę
  • na miejscu zorganizowane jest wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • wysokie zarobki
  • przejrzyste warunki zatrudnienia w ubezpieczeniem oraz odprowadzaniem składek

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość z załączeniem CV należy przesłać na adres:

  • Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 16/2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-na-magazynie-z-kosmetykami-bez-jezyka-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 5765710bf11979b8

4 komentarze na “Od zaraz bez znajomości języka praca Norwegia Oslo na magazynie z kosmetykami”

  1. Małgorzata Furgala na 21 kwietnia 2016 @ 17:07

    Witam. Nazywam się Małgorzata Furgała mam 21 lat. Mieszkam 7 km od Oslo. Jestem punktualna, staranna, dyspozycyjna, uczciwa, dokładna, pracowita. Posiadam prawa jazdy Kat. B oraz samochód. Jestem zainteresowana ogłoszeniem i myślę ze byliby Państwo zadowoleni z wykonywanej przeze mnie pracy.
    Mój numer telefonu to : 46275100

  2. krzysztof grabinski na 28 kwietnia 2016 @ 00:20

    mieszkam w Polsce ale chętnie wyjadę do Królestwa Norweskiego podaje kontakt 694066014

  3. Podoba mi się. Jestem zainteresowana. Czy jest jeszcze aktualna ta oferta?

  4. Witam serdecznie ja bardzo chętnie podejmę sie pracy nw magazynie, mam za soba wieloletnią prace na kierowniczym stanowisku logistycznym, więc dokumentacja logistyczna nie jest mi obca. Krzysztof Błaszczyk tel.604975893.