od 155 NOK brutto/h

Od zaraz bez znajomości języka dam pracę w Norwegii na produkcji rowerów Sandnes

  • Miasto lub region: Sandnes
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 lutego 2019 01:58

Poszukiwane osoby do pracy w Norwegii bez znajomości języka na produkcji rowerów. Zatrudnienie w fabryce z Sandnes możliwe od zaraz, a do tego zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w pokojach dwuosobowych.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Sandnes.

Wynagrodzenie: od 155 NOK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca manualna, która polega na montowaniu części rowerowych;
  • kontrolowanie jakości rowerów, pakowanie gotowych już elementów;
  • dbanie o  porządek na swoim stanowisku pracy;
  • obowiązki wykonuje się przy użyciu elektronarzędzi.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do nauki;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • zdolności techniczne;
  • pracowitość;
  • duża zręczność.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie możliwe od zaraz;
  • opiekę polskiego rezydenta na miejscu;
  • ubezpieczenie;
  • norweską umowę o pracę na czas określony, ale z możliwością jej przedłużenia;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 3000 NOK miesięcznie w pokoju dwuosobowym;
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

soknadansatte@fastmail.com z podaniem tytułu „Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-norwegii-na-produkcji-rowerow-od-stycznia-2019-sandnes/

ID ogłoszenia: 3545c5da6772ce58

6 komentarzy na “Od zaraz bez znajomości języka dam pracę w Norwegii na produkcji rowerów Sandnes”

  1. Jestem zainteresowana pracą posiadam stały numer i zezwolenia na prace w Norwegii

  2. Karolina Jelen na 13 lutego 2019 @ 13:14

    Dzien dobry jestem zainteresowana oferta .posluguje sie angielskim upper intermediate oraz norweskim a2.Moj numer kontaktowy 501248860

  3. Rafał Zglenicki na 16 lutego 2019 @ 14:53

    WITAM SERDECZNIE JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTA…

  4. Proszę o kontakt 665992969

  5. Witam jestem zainteresowana praca mój nr tel 518191326