173 NOK brutto/h

Od zaraz bez znajomości języka praca w Norwegii na produkcji opakowań Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 lutego 2019 18:41

Poszukiwane osoby do pracy w Norwegii na produkcji opakowań. Zatrudnienie w Oslo dla Polaków bez znajomości języka. Oferta aktualna od zaraz, a do tego zakwaterowanie zapewnione odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 173 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to łatwa praca produkcyjna;
  • obsługiwanie maszyn;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pakowanie oraz cięcie opakowań, ale też ich sklejanie, a także czasami składanie.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • zdyscyplinowanie;
  • sumienność;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • nie wchodzenie w konflikty;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku albo w pracy o profilu poligraficznym;
  • pracowitość;
  • elastyczność.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • pracę na 3 miesiące za pośrednictwem agencji pracy;
  • wsparcie przy załatwieniu spraw formalnych;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 2500 NOK tylko przez okres próbny, a później, gdy będzie się na stałej umowie, konieczne jest samodzielne zorganizowanie sobie lokum.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę: www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

Koniecznie należy zaznaczyć opcję: „Produkcja opakowań Oslo”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-opakowan-od-zaraz-w-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 2515c740b52ec193

13 komentarzy na “Od zaraz bez znajomości języka praca w Norwegii na produkcji opakowań Oslo”

  1. Ja jestem gotowy do pracy mieszkam w oslo

  2. Witam czy praca jest dalej aktualna na produkcji opakowań w Oslo ?

  3. Witam serdecznie jestem jak najbardziej zainteresowany waszą ofertą proszę o kontakt na numer 570383348

  4. Witam przebywam w Haugesund i zainteresowany!

  5. 0048789312237

  6. Interesuje mnie praca dla par.

  7. Witam
    Jestem zainteresowany pracą przy produkcji opakowań kartonowych.
    Posiadam doświadczenie w pracy na takim samym stanowisku jak wyżej wymienione. Pracowałem w firmie Wytwórnia Opakowań Kartonowych w Brodnicy jako pomocnik jak również operator maszyny. Jestem osobą odpowiedzialną , pracowitą i gotową do pracy od zaraz.
    Proszę o kontakt pod nr tel 726 482 962

  8. Witam
    Jestem zainteresowany
    Moj nr to 514577285
    Czekam na kontakt

  9. Jestem zainteresowany Moj nr +48883261030 Czekam na kontakt

  10. Jestem zainteresowany waszą pracą. Proszę o kontakt pod nr.tel.46388177

  11. Jestem zainteresowany pracą.

    Mój numer telefonu 502446887

  12. Witam jestem zainteresowany . Aktualnie jestem w oslo mam wlasne mieszkanie.Mam 32 lata uprawnienia na wozek widlowy i doswiadczenie na produkcji w niemczech. Moj numer kontaktowy +47 968 43 956

  13. jestem zainteresowany od zraz mogę podjąć prace…