162,40 NOK brutto/h

Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka przy melioracji Drammen 2020

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 lipca 2020 19:31

Przy melioracji poszukiwane od zaraz osoby do fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 w Drammen z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 162,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna;
  • zadaniem pracownika będzie odmulanie oraz udrożnianie rowów;
  • prace będą polegały na zbieraniu odpadów, oczyszczaniu dna, wykaszaniu traw itp.

Wymagania:

  • solidne, odpowiedzialne i zaangażowane wypełnianie zadań;
  • wytrzymałość;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaletą będzie znajomość j. angielskiego;
  • własna odzież roboczą – wymagany jest przynajmniej jeden komplet, a pracodawca na miejscu zapewnia jeden;
  • punktualność;
  • zmotywowanie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 2500 NOK na mc od osoby w mieszkaniach robotniczych;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • wysokiej jakości komplet odzieży roboczej;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • norweską umowę o pracę na czas określony – do końca października.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Praca przy melioracji 2020 Drammen”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-fizyczna-praca-norwegia-przy-melioracji-od-zaraz-w-drammen-2020/

ID ogłoszenia: 3305f0f1501e811d