140 NOK/h brutto

Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka sortowanie odzieży Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2018 22:08

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Trondheim przy sortowaniu ubrań z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudniania: Trondheim, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 140 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie sortowanie używanych ubrań w szybkim tempie

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • dobra kondycja
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • mile widziana znajomość materiałów oraz części garderoby
  • pracowitość i zaradność
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • brak nałogów
  • zdolność pracy w zespole
  • brak spóźnień

Oferujemy:

  • pracę na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • kompleksowe szkolenia dla pracowników
  • zatrudnienie na 2 miesiące z perspektywą przedłużenia
  • bezpłatne zamieszkanie w pensjonacie
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • dopłaty do posiłków

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem “Norwegia praca w sortowani odzieży. Imię i nazwisko” na adres:

soknadansatte2018@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-od-zaraz-sortowanie-odziezy-trondheim/

ID ogłoszenia: 1185b7fd5dc53628

2 komentarze na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka sortowanie odzieży Trondheim”

  1. Witam,

    Jestem zainteresowana pracą od zaraz, posiadam własne lokum.
    Proszę o kontakt drogą mailową.

    Pozdrawiam

  2. Dzień dobry
    Podejmę pracę od zaraz . Proszę o kontakt na mail lub tel 48 799164566