162 NOK/h brutto

Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii bez znajomości języka melioracja rowów Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 września 2016 04:59

Aktualna oferta zatrudnienia w Drammen dla pracowników fizycznych przy melioracji rowów. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik do oczyszczania rowów
Start: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia
Wynagrodzenie: 162 NOK na godzinę brutto

Obowiązki:

  • oczyszczenie, odmulanie rowów
  • udrożnianie
  • wykaszanie traw

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • brak problemów zdrowotnych
  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność, zorganizowanie
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • możliwość zabrania ze sobą odzieży nieprzemakalnej
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność porozumiewania się w języku angielskim

Zapewniamy:

  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 2500 NOK miesięcznie
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie norweskiej umowy do listopada – później możliwość pozostania na miejscu przy odśnieżaniu
  • wdrożenie w obowiązki
  • jeden zestaw ubrań do pracy

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo na adres:
marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem w tytule: “Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy melioracji rowów, Drammen”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-od-zaraz-bez-jezyka-przy-melioracji-rowow-drammen/

ID ogłoszenia: 12157eb0ffcec135

4 komentarze na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii bez znajomości języka melioracja rowów Drammen”

  1. Witam. Jestem zainteresowany oferta. Mam 43 lata . Wiekrzosc zycia przepracowalem na budowach i jako pracownik przysadzeniu krzewow.drzewek oraz koszeniu. Pozdrawiam

  2. Witam. Jestem zainteresowany oferta. Mam 43 lata . Wiekrzosc zycia przepracowalem na budowach i jako pracownik przysadzeniu krzewow.drzewek oraz koszeniu. Pozdrawiam serdecznie

  3. Witam mam 40 lat praca fizyczna nie jest mi straszna poniewaz pracuje fizycznie na budowie i jestem zainteresowany ta oferta.pozdrawiam.

  4. melioracja rowów drammen na 4 października 2016 @ 21:54

    Grzegorz lat 37.Jestem zainteresowany ofertá. Kontakt 510737182 pozdrawiam