163,20 NOK brutto/h

Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii bez znajomości języka przy odśnieżaniu Lillehammer 2020

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 lutego 2020 15:22

Aktualna od zaraz fizyczna praca w Norwegii przy odśnieżaniu. Zatrudnienie w Lillehammer 2020 bez znajomości języka dla pracowników fizycznych z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 163,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca w grupie, ale każda grupa oraz każdy pracownik będzie nadzorowany pod kątem wydajności;
  • obowiązkiem pracownika będzie odśnieżanie różnych powierzchni przy użyciu łopat oraz odśnieżarek spalinowych i szufli.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaangażowane, sumienne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dostępność od zaraz;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • strój roboczy;
  • w miesiącu 160 godzin pracy;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • norweską umowę o pracę na czas określony – do końca marca 2020 lub dłużej, w zależności od pogody;
  • gdy nie będzie opadów, pracownik otrzyma postojowe, które zostanie wypłacone z ubezpieczenia;
  • zakwaterowanie w cenie 4300 NOK na mc od osoby.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać na adres e-mail: soknadansatte@eclipso.eu z podaniem tytułu „Norwegia praca przy odśnieżaniu, Lillehammer. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-przy-odsniezaniu-od-zaraz-lillehammer-2020/

ID ogłoszenia: 9675e42a35f88289

1 odpowiedź na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii bez znajomości języka przy odśnieżaniu Lillehammer 2020”

  1. Krystian na 5 maja 2020 @ 22:59

    Jestem zainteresowany prącą w Norwegii od VII.2020. Przez 6 lat pracowałem w CNH Industrial – znam wszystkie działy od montera po Inżyniera ds. Jakości a konkretnie Plant quality engineer/Supplier quality engineer. Praca na magazynie również nie jest mi opcja , zlecałem wiele rzeczy magazynowi a także wielokrotnie nadawałem paczki, znam procedury i język angielski. Jestem zaangazowany w powiezane mi obowiazki, ponadto cechuje mnie komunikatywnosc i samodzielnosc.
    Pozdrawiam