23500 NOK brutto

Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii przy naprawie palet bez języka Ålesund

  • Miasto lub region: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 maja 2019 20:48

Pracodawca z Ålesund szuka osób do fizycznej pracy w Norwegii przy naprawie palet. Zatrudnienie bez znajomości języka od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie i atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Ålesund.

Wynagrodzenie: 23 500 NOK brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca, która polega na sortowaniu, a także samodzielnej ocenie stanu palet, a potem ich naprawie i malowaniu;
  • manualne wykonywanie zadań z użyciem elektronarzędzi.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • szybkość i energiczność;
  • rzetelność;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego, która umożliwia swobodną komunikację;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • bez problemów zdrowotnych;
  • pracowitość;
  • zdyscyplinowanie;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pół roku;
  • pracę pięć dni w tygodniu oraz stałe godziny pracy od 8 do 16;
  • świadczenia socjalne, płatny urlop, odprowadzanie składek oraz płacenie podatku;
  • norweską umowę o pracę i ubezpieczenie;
  • pracę od zaraz;
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: soknadansatte@fastmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-naprawie-palet-od-zaraz-alesund/

ID ogłoszenia: 6895cd43f8ae8564

8 komentarzy na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii przy naprawie palet bez języka Ålesund”

  1. Oleg Klymko na 10 maja 2019 @ 14:49

    Witam.Czy możliewa ta praca dla cudzoziemców albo mate jakuś pracy w gastronomii na stanowisko pizzerman.
    Pozdrawiam

  2. Witam,
    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Jestem dyspozycyjny od zaraz.
    Z poważaniem Mariusz

  3. Jestem zainteressowany wyjazdem mam doswiadcznie w pracy przy paletach pozdrawiam

  4. Tobiasz Miroslaw na 12 czerwca 2019 @ 13:12

    Jestem zainteresowany wyjazdem do norwegi

  5. witam jetem zaiteresowany

  6. Jestem zainteresowany

  7. Jestem zainteresowanym