160 NOK brutto/h

Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii przy sortowaniu owoców bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 marca 2019 15:48

Pracodawca z Oslo poszukuje pracowników do fizycznej pracy w Norwegii przy sortowaniu owoców, aktualnej od zaraz. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę oraz atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik fizyczny – sortowacz owoców.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 160 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • szybkie tempo pracy przy taśmociągu;
  • ręczne sortowanie owoców egzotycznych, a następnie pakowanie ich do kartonów.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • umiejętność pracownia w grupie;
  • rzetelność;
  • chęć do pracy na zmiany;
  • gotowość do pracy od zaraz na 6 miesięcy;
  • chęć pracowania na stałe w Norwegii.

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę a 6 miesięcy z możliwością przedłużenia dla najlepszych;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 3500 NOK miesięcznie;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • strój służbowy;
  • pracę na zmiany;
  • premie za frekwencję oraz bonusy za wydajną pracę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres:

soknadansatte@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-norwegii-od-zaraz-przy-sortowaniu-owocow-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 6505c978f0ce6221

5 komentarzy na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii przy sortowaniu owoców bez języka Oslo”

  1. Rafał Rzepczyk na 17 kwietnia 2019 @ 22:10

    Witam

    Nazywan się Rafał . Mieszkam w Nowa Dęba woj. Podkrpackie

    Zdrowy i chętny do pracy.

    Język angielski na poziomie komunikatywnym A1 / B2

    proszę o kontakt pod adresem:

    r-1979_21@wp.pl lub tel. +48 530-632-342

  2. Marcin Stanuch na 21 kwietnia 2019 @ 14:32

    Jestem zainteresowany tą pracą

  3. Krystof Lu na 23 kwietnia 2019 @ 13:57

    Proszę szczegółowe informacje odnosnie wyjazdu do pracy.
    Ile godzin w miesiącu mozna wypracować?
    Jak wygląda sprawa zakwaterowania, czy sa to pokoje pojedyncze z aneksem, itp?
    Jak wygląda kwestia dojazdów do zakładu pracy?
    Czy załatwiacie Państwo wszelkie dodatki przysługujące pracownikowi pracującemu w Norwegii.
    Czy jest to zatrudnienie przez polską firmę czy bezpośrednio w Norweskiej?

  4. Witam jestem zainteresowana proszę o kontakt 570696566 Pozdrawiam

  5. Witam jestem zainteresowana tą ofertą proszę o kontakt
    Luizagawron96.lg@gmail.com
    883 454 579
    Pozdrawiam