do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka Bergen na magazynie z częściami samochodowymi

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 23:28

Chętnie zatrudnimy od zaraz kandydatów bez znajomości języka w hurtowni z częściami samochodowymi. Oferta pracy w Norwegii na magazynie z Bergen przy realizacji, kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynu

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie głównie polegała na kompletowaniu zamówień
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie, zabezpieczanie oraz przygotowywanie towarów do wysyłki
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za aktualizację baz danych

Wymagania:

  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • chęć i motywacja do pracy
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dobra organizacja czasu
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • otwartość i elastyczność

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • wsparcie w znalezieniu lokum
  • pomoc konsultanta na miejscu
  • perspektywę rozwoju zawodowego oraz podwyższania kwalifikacji
  • dobre zarobki wypłacane w terminie co miesiąc
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • pracę bezpośrednio u pracodawcy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 06/2017”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-na-magazynie-od-zaraz-bergen-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 56659539b7e874c6

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka Bergen na magazynie z częściami samochodowymi”

  1. Radosław Głaszcz na 17 lipca 2017 @ 19:11

    Witam w oparciu o państwa ogłoszenie o prace pragnę zostawić swoją aplikację. Pracowałem jako magazynier w firmie Philips na dziale Automotive przy kompletowaniu,zabezpieczaniu oraz realizowaniu zamówień oraz jako magazynier w firmie Jumi sp. z.o.o gdzie kompletowałem zamówienia jak również byłem odpowiedzialny za rozniesienie na odpowiednie działy i zaksięgowanie w bazie danych zwrotów towarów. Pracowałem również jako magazynier w hurtowni tkanin gdzie byłem odpowiedzialny za wydawanie towaru klientom. A z racji zamiłowania do motoryzacji uważam iż byłbym dobrym kandydatem do pracy w magazynie z częściami samochodowymi. Jestem osobą kontaktową i szybko adaptuje się do danej sytuacji. Komunikatywnie rozmawiam oraz piszę po angielsku, posiadam własne zakwaterowanie w bergen oraz samochód. proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy (+48781674079) luznygibon@wp.pl. Pozdrawiam Radek

  2. szukam pracy jako pracownik fizyczny meżczyzna lat46 słaby angielski obecnie przebywam w bergen mój tel nr.+4796810392