165 NOK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka Bergen na produkcji dań gotowych

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lipca 2018 00:14

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Bergen dla kandydatów bez znajomości języka norweskiego. Od zaraz opcja pracy w Norwegii na produkcji mrożonych dań gotowych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 165 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na produkcji gotowych posiłków
  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie zadań pomocniczych przy procesie produkcji
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kontrolowaniem jakości, obsługą, myciem i konserwacją urządzeń oraz pakowaniem

Wymagania:

  • brak spóźnień
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • otwartość i elastyczność
  • pełna samodzielność
  • samodyscyplina
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość stawienia się w Gdańsku w celu podpisania umowy
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • ubrania robocze i ochronne
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • szkolenia z zasad BHP oraz obsługi urządzeń
  • darmowe zakwaterowanie na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2018, należy zaznaczyć opcję “Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2018”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-dan-mrozonych-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 6805b40bae1d3484

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka Bergen na produkcji dań gotowych”

  1. dam prace w norwegii bez znajomosci jezyka na produkcji dan mrozonych od zaraz bergen na 12 lipca 2018 @ 10:13

    Dzien dobry! Jestemy z zona zainteresowane w prace prosze o kontakt . Z ukrainy pasporty biometryczne dobze gadamy po polski .
    Mam wize na pracu w polsce (kierowca miendzynarodowy).

  2. 791685121 jestem ww Ryfoss szukam pracy

  3. jestem zainteresowany prosze o kontakt na numer 606543071