185 NOK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka dla pomocy kuchennej Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 stycznia 2023 18:04

Restauracja z Oslo potrzebuje od zaraz Polaków do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka dla pomocy kuchennej. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę bezpłatnie.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 185 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • na początku pracownik zostanie przyuczony do zawodu;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • zadaniem będzie przynoszenie oraz przygotowywanie składników;
  • obsługa urządzeń kuchennych;
  • wynoszenie śmieci itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • wielozadaniowość;
  • dokładność;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • odzież pracowniczą;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • jeden ciepły posiłek w ciągu dnia w pracy;
  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • świadczenia socjalne;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • możliwość brania nadgodzin.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-dla-pomocy-kuchennej-oslo/

ID ogłoszenia: 32063c97347b82f8