165 NOK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka na magazynie obuwniczym Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 lutego 2018 06:37

Oferujemy możliwość zatrudnienia w hurtowni ze Stavangeru dla kandydatów bez znajomości języka. Praca w Norwegii na magazynie od zaraz z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 165 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika magazynu z obuwiem będzie zbieranie zamówień dla klientów indywidualnych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem oraz przygotowywaniem przesyłek do wysłania
  • obowiązkiem będzie aktualizowanie baz danych, rozładunek dostaw oraz wykonywanie prac porządkowych

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • posiadanie doświadczenia
  • status osoby niekaranej
  • pracowitość i zaangażowanie
  • pełna samodzielność
  • samodyscyplina
  • chęć i motywacja do pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania z zakwaterowania za 3500 NOK miesięcznie
  • pracę z okresem próbnym oraz możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z CV w języku angielskim lub norweskim należy wysyłać na adres:

ArbeidNyheter@consultant.com z dopiskiem w tytule “lagermedarbeider 01/18”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-od-zaraz-stavanger/

ID ogłoszenia: 7705a8f296616a8e

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka na magazynie obuwniczym Stavanger”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt: wisniaon@gmail.com

  2. Witam jestem zaintetesowany ofetta.prosze o kontakt .cudak27@wp.pl..46279480