166-175 NOK za godzinę brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka prz pakowaniu wędlin Sarpsborg

  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 maja 2017 22:48

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz opcja zatrudnienia w zakładzie z Sarpsborg przy pakowaniu wędlin krojonych na tacki.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Sarpsborg, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 166-175 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu wędliny krojonej zgodnie z przepisami BHP w ubraniach ochronnych
  • osoba zatrudniona będzie układała na tackach plastry wędliny zgodnie z gramaturą
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości wyrobów oraz obsługę urządzeń

Wymagania:

  • świetna organizacja
  • dyspozycyjność od zaraz na okres 6 miesięcy
  • pracowitość i sumienność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • pełna samodzielność
  • mile widziane znajomość zasad HACCP lub ISO 22000
  • dużą zaletą będzie doświadczenie na produkcji spożywczej lub w gastronomii
  • motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

  • pracę na podstawie legalnej umowy z możliwością stałego zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • pomoc rezydenta na miejscu
  • płatne zakwaterowanie w cenie 4000 NOK za osobę lub 6000 za parę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2017 należy zaznaczyć opcję “Pakowanie wędlin Sarpsborg 2017”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/paca-w-norwegii-dla-par-od-zaraz-przy-pakowaniu-wedlin-bez-jezyka-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 3715922c7a05d911

3 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka prz pakowaniu wędlin Sarpsborg”

  1. Witam
    Nazywam się Barbara Grzelak i szukam pracy w Norwegii.
    Jestem zainteresowana Państwa oferta.
    Mam doświadczenie w pakowaniach produkcyjnych.
    Mój tel.789050910
    Znajomość jęz.ang.

  2. witam jestem sumienna odpowiedzialna dyspozycyjna szybka 60-cio latka w zakladach miesnych dziesiecio letni starz pozostale stanowisko sprzedawca pozdrawiam