166-177 NOK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka przy pakowaniu wędlin Sarpsborg 2020

  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2020 16:59

Bez znajomości języka poszukiwane osoby do pracy w Norwegii przy pakowaniu wędlin. Zatrudnienie 2020 od zaraz w Sarpsborg dla pakowaczy. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sarpsborg.

Wynagrodzenie: 166 – 177 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy taśmie produkcyjnej;
  • praca manualna;
  • obowiązkiem pracownika będzie układanie wędlin na tackach, a potem ich foliowanie oraz ważenie;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, a także obsługa maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  •  mile widziana znajomość zasad BHP i HACCP do pracy w żywnością;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie;
  • asystowanie podczas wizyty u lekarza;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności, które dotyczą legalnego zatrudnienia w Norwegii;
  • próbną norweską umowę na 3 miesiące, a dla najlepszych możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • zakwaterowanie w cenie 6000 NOK od pary albo 4000 NOK od osoby na mc.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz: z zaznaczeniem opcji: http://bit.do/rekrutacja2020 z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2020″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-wedlin-sarpsborg-2020/

ID ogłoszenia: 1935ea6c274eb8f5

4 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka przy pakowaniu wędlin Sarpsborg 2020”

  1. tomasz.dulinski@wp.pl
    nr.kom 570 463 796

  2. Łukasz na 5 maja 2020 @ 01:56

    Proszę o kontakt jestem zainteresowany pracą
    Pakowanie mięsa

  3. Krystian na 5 maja 2020 @ 23:02

    Jestem zainteresowany prącą w Norwegii od VII.2020. Przez 6 lat pracowałem w CNH Industrial – znam wszystkie działy od montera po Inżyniera ds. Jakości a konkretnie Plant quality engineer/Supplier quality engineer. Praca na magazynie również nie jest mi opcja , zlecałem wiele rzeczy magazynowi a także wielokrotnie nadawałem paczki, znam procedury i język angielski. Jestem zaangazowany w powiezane mi obowiazki, ponadto cechuje mnie komunikatywnosc i samodzielnosc.
    Pozdrawiam

  4. Izabela Wojciechowska na 18 maja 2020 @ 18:46

    Jestem zainteresowana ofertą. Posiadam 15 letnie doswiadczenie w zakladach mięsnych. Jestem gotowa wyjechac od zaraz. Prosze o kontakt.