175 NOK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka przy sprzątaniu lokali biurowych Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 września 2017 03:54

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w Norwegii jako sprzątaczka. Zatrudnimy od zaraz we Fredrikstad przy sprzątaniu powierzchni biurowych na cały etat.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Fredrikstad, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 175 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kompleksowym sprzątaniu lokali biurowych zgodnie ze schematem
  • zadaniem pracownika będzie wynoszenie śmieci, czyszczenie łazienek, wycieranie kurzu oraz uzupełnianie środków higienicznych
  • inne bieżące obowiązki w zależności od zapotrzebowania

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność pracy w grupie
  • dobra kondycja
  • pozytywne nastawienie
  • brak spóźnień
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • pracę na warunkach obowiązujących w Norwegii
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania na miejscu
  • zatrudnienie w firmie założonej przez Polkę
  • cały etat
  • zaplecze socjalne
  • szkolenia w języku polskim

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV oraz zdjęciem sylwetki na adres:

Ewa.Brzeska@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/z-jezykiem-angielskim-dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-przy-sprzataniu-biur-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 55459ce9048cd875

4 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka przy sprzątaniu lokali biurowych Fredrikstad”

  1. jestem zainteresowana oferta pracy wraz z kolezankami. prosimy o kontakt

  2. Witam!
    jestem zainteresowana praca. Proszę o kontakt.

  3. Witam poszukuje pracy na terenie Oslo. Posiadam prawo jazdy oraz własny samochód, sprzątałam wcześniej dom jednorodzinny w Rzymie oraz sezonowo w Hotelu.Jestem osoba bardzo energiczna sumienna pracowita i uczciwa. Bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam

  4. Witam jestem zainteresowana sprzątniem wraz z mężem mam doświadczenie sprzątałam 19 lat na bloku operacyjnym ,oraz prywatnie domy w Polsce.Bez nałogów bardzo solidni w wykonywaniu swych obowiazków .Bardzo zależy nam na pracy.Proszę o kontakt e-mail fhumariola@wp.pl,tel+31647705906