175 NOK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na magazynie z żywnością Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 września 2016 04:25

Praca w Norwegii do podjęcia od zaraz na magazynie hurtowni spożywczej przy zbieraniu zamówień i rozładunku. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Magazynier
Termin: od zaraz
Zarobki: 175 NOK na godzinę brutto
Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Obowiązki:

  • praca na magazynie hurtowni spożywczej przy rozładunku dostaw wraz ze skrupulatnym sprawdzeniem zgodności stanu faktycznego razem z dokumentacją
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się zbieraniem zamówień dla sklepów oraz klientów indywidualnych

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • zdolność do pracy w zespole
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • samodzielność, uczciwość, otwartość

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • w cenie 4500 NOK miesięcznie zorganizowane jest zamieszkanie w dobrym standardzie
  • pracę od zaraz
  • szkolenie pracownicze
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz dostępny na stronie:

Koniecznie prosimy oznaczyć opcję: “Magazynier / Komisjoner Oslo”:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-w-oslo-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-spozywczym/

ID ogłoszenia: 37757d8a03bde22e

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na magazynie z żywnością Oslo”

  1. Posiadam ponad 2letnie doświadczenie na magazynie wysokiego składu, Posiadam uprawnienia na wózki widłowe oraz podesty, prawo jazdy kat, B. Język w stopniu komunikatywnym, bez nałogów,

    Piotr

  2. Magazynier/ Komisjoner Oslo na 30 września 2016 @ 18:50

    Pracowałem w anglii przez 3 lata na picker- packer w Ocado Plc oraz Sports world, posiadam wszystkie papiery potrzebne do pracy w norwegii jestem tutaj już 4 lata mieszkam 20 km od Oslo posiadam własny transport. Mój nr. tel 46344326