155 NOK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na produkcji czekolady Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2019 20:33

Aktualna od zaraz praca w Norwegii na produkcji czekolady. Zatrudnienie fabryce z Oslo dla pracowników także bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 155 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • praca w temperaturze pokojowej na hali;
  • najpierw pracownik będzie wykonywał proste prace o charakterze pomocniczym;
  • np. pakowanie, ważenie, obsługiwanie maszyn, kontrolowanie jakości itp.

Wymagania:

  • optymizm;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dostępność od zaraz;
  • sumienne i solidne wykonywanie swoich zadań;
  • precyzja;
  • chęć wykonywania monotonnej/powtarzalnej pracy;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • próbną umowę i w tym czasie zakwaterowanie w cenie 4000 NOK miesięcznie;
  • możliwość przedłużenia umowy, a wtedy trzeba zorganizować zakwaterowanie we własnym zakresie;
  • solidne warunki zatrudnienia;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • dodatek mieszkaniowy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim z podaniem numeru referencyjnego:

produksjonsarbeider/08/19 należy wysłać na adres: Arbeid-Nyheter@consultant.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-od-zaraz-na-produkcji-czekolady-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 5225d4afdbccc44f