165 NOK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na produkcji dań mrożonych Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 marca 2019 19:40

Fabryka z Bergen poszukuje pracowników do pracy w Norwegii na produkcji dań mrożonych. Ogłoszenie bez znajomości języka z opcją zatrudnienia od zaraz. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji dań mrożonych przy taśmie;
  • zadaniem pracownika będzie obsługiwanie maszyn, mycie i przygotowywanie składników czy też kontrola jakości itp;
  • dbanie o czystość w swoim miejscu pracy.

Wymagania:

  • sumienność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • rzetelność;
  • nie jest wymagany język norweski, ale konieczna jest znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • pomoc na miejscu, wdrożenie w obowiązki oraz środki ochronne;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie, ale chętni muszą podpisać regulamin, który dotyczy utrzymywania porządku, niepalenia, dbania o sprzęt RTV i AGD itp.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy składać za pomocą formularza:

http://bit.do/rekrutacja2019 z zaznaczeniem posady: „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2019″.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-dan-mrozonych-bergen/

ID ogłoszenia: 2885c8a555bda347

3 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na produkcji dań mrożonych Bergen”

  1. Bożena na 8 maja 2019 @ 13:03

    Jestem gotowa na podjęcie pracy.

  2. Patrycja na 17 maja 2019 @ 20:43

    Witam aktualna oferta pracy?

  3. Produkcja gotowych dań mrozonych bergen 2019.