164,60 NOK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par bez języka na produkcji kanapek Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2018 22:13

Aktualna propozycja zatrudnienia w fabryce z Oslo dla 4 osób bez znajomości języka. Od zaraz praca w Norwegii dla par na produkcji kanapek na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: minimum 3 miesiące

Liczba miejsc: 4

Wynagrodzenie: 164,60 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie przy taśmie produkcyjnej dań gotowych, kanapek i przekąsek dla cateringu
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem, przygotowywaniem surowców oraz dbaniem o zachowanie wysokiej jakości wyrobów

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • pracowitość i zaangażowanie
  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • zdolność pracy w grupie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • wsparcie podczas rekrutacji
  • pomoc w sprawach formalnych
  • zapewnione zamieszkanie w cenie 3500 NOK miesięcznie
  • wspólne lokum dla par

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie CV na adres:

norwayworker@europe.com z dopiskiem “pk/08/18”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-dla-par-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 7875b7fd30fb4b65

10 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par bez języka na produkcji kanapek Oslo”

  1. Praca na produkcji kanapek OSLO na 25 sierpnia 2018 @ 15:31

    Witam jestem zainteresowana pracą i gotowa do wyjazdu w każdej chwili.

  2. Dziendobry jestem zainteresowany prosze o dalsze szczeguły

  3. Witam!
    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Dostępna od listopada.
    Pozdrawiam

  4. Witam, jesteśmy zainteresowani pracą jest nas czworo proszę o dalsze szczegóły.

  5. Witam jestem zainteresowany wraz ze znajomymi łącznie jest nas czworo proszę o dalsze szczegóły.

  6. Dzien dobry jestem zajnteresowana mieszkam w norwegi 798131109

  7. Witam jestem w Oslo i gotowy do podjęcia pracy z dziewczyną

  8. Witam,
    jestem zainteresowana ofertą pracy,mieszkam w Oslo i pracę mogę zacząć od zaraz.
    email patrycja.molenda91@wp.pl

  9. Witam,

  10. Witam jestem zainteresowana ta praca .