160-180 NOK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par bez języka na produkcji kosmetyków Baerum

  • Miasto lub region: Baerum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 czerwca 2018 00:42

Propozycja pracy w Norwegii dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz opcja zatrudnienia dla par w fabryce z Baerum na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Baerum, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 160 do 180 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • jest to praca na produkcji kosmetyków do pielęgnacji
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie kontrola jakości, obsługa urządzeń oraz wykładanie pustych pojemników na taśmę
  • do obowiązków będzie należało pakowanie towarów

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak nałogów
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • ważne prawo jazdy kat.B oraz samochód
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane zawsze w terminie
  • dopłaty do zakwaterowania
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • pracę z okresem próbnym oraz szansą na przedłużenie współpracy
  • zamieszkanie za 4000 NOK miesięcznie
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłanie CV na adres:

norwayworker@europe.com z dopiskiem “pr/06/18”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kosmetykow-od-zaraz-baerum/

ID ogłoszenia: 6435b1e4d3e563f1

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par bez języka na produkcji kosmetyków Baerum”

  1. Witam jestem zainteresowana mieszkam w Barum-Sandvika
    e-mail sabrina121@o2.pl
    tel.93928950

  2. prosze o kontakt 606543071

  3. Sebastian Tworko na 27 sierpnia 2018 @ 11:21

    Witam, jestem chętny do pracy, proszę o kontakt 570099779. Pozdrawiam