160-180 NOK-h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par bez języka na produkcji kosmetyków Bærum

  • Miasto lub region: Bærum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 grudnia 2017 23:34

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Bærum dla 4 kandydatów bez znajomości języka. Praca w Norwegii dla par dostępna od zaraz na produkcji kosmetyków drogeryjnych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Bærum, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 160 do 180 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie produkującym kosmetyki pielęgnacyjne oraz do makijażu
  • zadaniem pracownika będzie kontrola nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych, obsługa maszyn oraz pakowanie towarów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się wykładaniem pustych opakowań na taśmę

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • status osoby niekaranej
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B oraz własny samochód
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • częściowe pokrycie kosztów zamieszkania przez pracodawcę
  • pracę z okresem próbnym oraz szansą na przedłużenie
  • zamieszkanie blisko zakładu za 4000 NOK od osoby

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie CV na adres:

norwayworker@europe.com z dopiskiem “pr/01/18”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-baerum/

ID ogłoszenia: 5695a451f55c8241

8 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par bez języka na produkcji kosmetyków Bærum”

  1. Aneta Piskorska na 30 grudnia 2017 @ 13:35

    Dzień dobry,
    razem z partnerem jestem zainteresowana pracą na opisanym stanowisku.
    Mój numer telefonu 725229985.
    Pozdrawiam,
    Aneta Piskorska

  2. Witam,jesteśmy zainteresowani razem z żoną tą ofertą pracy ,pozdrawiam

  3. Witam . Z narzeczonym jesteśmy zainteresowani oferta pracy . Kontakt 508672026

  4. Łukasz i Kasia na 15 stycznia 2018 @ 16:52

    Jesteśmy zainteresowani ofertą. Pracowaliśmy już za granicą. Mamy własny samochód.

  5. Jestem bardzo zainteresowana. Adres mailowy nie dziala

  6. ruda1234 na 5 lutego 2018 @ 20:10

    witam jestesmy zainteresowani oferta pracy oto moj nr 725460969

  7. Dzien dobry
    Jestem zainteresowana Panstwa ogloszeniem
    Mieszkam w Norwegii 5 lat. Pracowalam w firmie sprzatajacej przez 4 lata w Porsgrunn.
    Mam na stale perszon numer.
    Mam swoj samochod. Prawojazdy kat.B

    Oto moj nr, tel.
    40104814
    Pozdrawiam Barbara Pachucka

  8. Brzozowska Magdalena na 14 marca 2018 @ 22:48

    Jestem zainteresowana praca ..prosze o wiadomosc mieszkam w okolicy ..