156,40 NOK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par na magazynie z żywnością bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 marca 2019 19:41

Potrzebne osoby do pracy w Norwegii na magazynie z żywnością. Zatrudnienie 2019 w Bergen również dla par i bez znajomości języka. Oferta aktualna od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 156,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień, dbanie o porządek oraz wprowadzanie danych do systemu;
  • współpracowanie z innymi działami, a także pakowanie, jak i rozładowywanie dostaw itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • preferowane będą zgłoszenia od osób z doświadczeniem;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • aktualne zaświadczenie om niekaralności.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na miejscu w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby albo 6000 NOK miesięcznie od pary;
  • umowę na 3 miesiące, a dla najlepszych możliwość jej przedłużenia;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

soknadansatte@fastem.com z podaniem tytułu „Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-dla-par-na-magazynie-z-zywnoscia-bergen/

ID ogłoszenia: 8995c7ff42c46f99

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par na magazynie z żywnością bez języka Bergen”

  1. Witam,jesteśmy zainteresowani ofertą pracy