167 NOK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par pakowanie ciastek bez języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2017 23:45

Oferta pracy w Norwegii dla par przy pakowaniu ciastek. Chętnie zatrudnimy od zaraz w zakładzie z Fredrikstadu osoby bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 167 NOK za godzinę brutto, po odliczeniu kosztów zamieszkania będzie to około 146 NOK/h brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca przy ruchomej taśmie w odzieży ochronnej
  • zadaniem pracownika będzie układanie ciastek po 10 sztuk, a następnie umieszczenie ich w urządzeniu paczkującym
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należała kontrola jakości wyrobów

Wymagania:

  • konieczna jest znajomość języka angielskiego
  • znajomość przepisów HACCP oraz ISO 2200 przy pracy z żywnością
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia oraz z co najmniej średnim wykształceniem gastronomicznym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • możliwość pracy na zmiany

Oferujemy:

  • płatne zamieszkanie blisko pracy, opłaty będą potrącane z wynagrodzenia
  • brak opłat rekrutacyjnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę z agencją na okres 3 miesięcy, z możliwością przedłużenia
  • wsparcie w załatwianiu formalności i dokumentów
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net

z dopiskiem w tytule “pr/011/2017 – rekrutacja uzupełniająca”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-norwegia-od-zaraz-przy-pakowaniu-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-fredrikastad-2017/

ID ogłoszenia: 63858ebce61ab123

Linki sponsorowane

4 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par pakowanie ciastek bez języka Fredrikstad”

  1. Mateusz Halerz na 11 kwietnia 2017 @ 13:56

    Dzień dobry,
    Wraz ze swoją dziewczyną jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą. Niestety nie możemy aplikować na podanego emaila, ponieważ jest błędy, w związku z tym nie mamy możliwości wysłać do Państwa CV. Bardzo proszę o kontakt: mat.hal0525@gmail.com

    Pozdrawiam,

  2. Maciej Michalczyk na 1 maja 2017 @ 01:00

    Dzień dobry, wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą. Proszę o kontakt mac.mic.94@wp.pl

  3. Aleksandra na 1 maja 2017 @ 14:55

    Witam jestem zainteresowana państwa ofertą. Proszę o kontakt.
    Mam 20 lat, jestem dyspozycyjna od 20 maja i chętnie nawiąże dłuższą współpracę.
    Telefon kontaktowy 799 905 696

  4. Alicja Kamińska na 31 maja 2017 @ 15:10

    Dzień dobry, wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą. Proszę o kontakt ackaminska@gmail.com

    Pozdrawiam