164,60/h NOK brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par produkcja kanapek bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 lipca 2017 03:48

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka. Od zaraz możliwość zatrudnienia w okolicach lotniska Oslo-Gardermoen na produkcji przekąsek dla linii lotniczych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 164,60 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie przygotowującej przekąski dla linii lotniczych
  • zadaniem pracownika będzie produkcja kanapek, tostów oraz tortilli zgodnie z przepisem na linii produkcyjnej

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji żywności
  • znajomość przepisów BHP oraz HACCP
  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na okres minimum 3 miesięcy
  • zdolność bezkonfliktowej współpracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla par ze wspólnym miejscem do zamieszkania za 3500 NOK miesięcznie od osoby
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • brak opłat rekrutacyjnych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie CV na adres:

norwayworker@europe.com z dopiskiem “pk/07/17”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-dam-prace-w-norwegii-przy-produkcji-kanapek-bez-jezyka-2017-oslo-gardermoen/

ID ogłoszenia: 3955977c20b48514

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par produkcja kanapek bez języka Oslo”

  1. Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy.proszę o kontakt 788799438.

  2. Para zgłasza gotowość 788 799 438