181,50 - 210 NOK/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii na budowie dla glazurnika-kafelkarza Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 listopada 2016 05:13

Od zaraz poszukiwani budowlańcy – glazurnicy / kafelkarze do podjęcia pracy w Norwegii na budowach przy wykończeniach w rejonie miasta Trondheim. Konieczna będzie znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację.

Stanowisko: kafelkarz – wykończeniowiec
Lokalizacja: Bergen, Trondheim, Tromsø
Pensja: od 181,50 do 210 NOK na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca w domach oraz w pomieszczeniach użytku publicznego
  • układanie płytek na podłodze i na ścianach

Wymagania:

  • przynajmniej 5 lat udokumentowanego doświadczenia
  • świadectwa pracy
  • wykształcenie zawodowe – szkoła zawodowa albo dyplom czeladnika
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na terenie państw Skandynawskich
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

  • odzież roboczą, narzędzia oraz środki ochronne
  • szkolenie językowe i po nim dopiero możliwość podjęcia pracy w Norwegii
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej
  • dla najlepszych możliwe stałe zatrudnienie
  • dobre zarobki
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w pokojach jednoosobowych, koszt miesięczny to ok. 5000 NOK

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 35583516aaddcba