12-15 tys. zł butto miesięcznie

Od zaraz dam pracę w Norwegii na budowie murarz-glazurnik bez języka Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 stycznia 2017 01:04

Propozycja zatrudnienia na budowie z Trondheim dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz praca w Norwegii na stanowisku murarz-glazurnik z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: murarz-tynkarz-glazurnik

Lokalizacja: Trondheim, Bergen, Tromsø, Molde/Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12 – 15 tys. złotych miesięcznie

Opis stanowiska:

  • praca na budowie będzie polegała na murowaniu, tynkowaniu oraz układaniu klinkieru i kafelków

Wymagania:

  • ukończenie minimum szkoły zawodowej, preferowane osoby z wykształceniem kierunkowym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy ze Skandynawii
  • co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie w branży
  • pozytywne referencje z poprzednich miejsc zatrudnienia
  • konieczna jest komunikatywna znajomość angielskiego
  • atutem będzie posługiwanie się językiem norweskim

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na zasadach obowiązujących w Norwegii
  • kursy języka norweskiego
  • atrakcyjne zarobki, w zależności od miejsca pracy oraz kwalifikacji
  • zamieszkanie w pokoju dla jednej osoby w cenie od 3600 do 5500
  • możliwość skorzystania z wifi
  • pomoc rezydenta

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o aplikowanie za pomocą strony:

Źródło: https://www.pracuj.pl/praca/murarz-tynkarz-glazurnik-trondheim-bergen-tromso-molde,oferta,5036307

ID ogłoszenia: 339588d1af74d628

3 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii na budowie murarz-glazurnik bez języka Trondheim”

  1. Marcin wala na 1 lutego 2017 @ 11:02

    witam mam doswiadczenie na budowie , rozmawiam po angielsku i mam zakwaterowanie w trondheim

  2. Bartek1473 na 2 lutego 2017 @ 15:17

    Witam jestem zainteresowany praca prosze o kontakt 571391419

  3. Boguslaw Michalski na 3 lipca 2017 @ 20:49

    Man na imie Bogdan (44 lata).O kolo 25 lat zajmuje sie pracuje w budowlance .Z wyksztalcenia jestem murarzem ale specjalizuje sie tez e glazurnictwie moge wyslac zdjecja mojch prac jak bedzie potrzeba. Ten umien tymkowac,znac sie na hydraulics,umien wiekszosc prac zwiazanych z budowlana .Szukam pracy od wrzesnia . Czekam na szybka odpowiec .Z szacunkiem Bogdan.