do ustalenia

Od zaraz dam pracę w Norwegii na budowie dla malarza bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 marca 2017 21:11

Firma budowlana chętnie zatrudni pracownika na stanowisku malarz – szpachlarz w Oslo. Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na budowie przy wykończeniach budynków.

Stanowisko: malarz – szpachlarz

Lokalizacja: Oslo

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań ogólnobudowlanych przy wykończeniach
  • do zadań pracownika będzie należało m.in. malowanie oraz szpachlowanie

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • dobra kondycja
  • co najmniej 3 lata doświadczenia w budowlance oraz 2 lata praktyki przy szpachlowaniu
  • preferowane doświadczenie w pracy na terenie Skandynawii

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • perspektywę awansu dla najlepszych pracowników
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • pracę w oparciu o legalną umowę na warunkach norweskich
  • opłacanie składek
  • szansę rozwoju zawodowego oraz możliwość odbycia kursu językowego

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

syb@cwork.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-dla-malarza-szpachlarza-na-budowie-oslo/

ID ogłoszenia: 11358cc387637165

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii na budowie dla malarza bez języka Oslo”

  1. krzysztof na 29 marca 2017 @ 10:35

    Witam.Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.Mam 15-to letnie doświadczenie ogólnobudowlane.W przypadku zainteresowania moją kandydaturą proszę kontakt proszę o kontakt na e-mail lub tel 695-197-691

  2. budowlanka na 23 kwietnia 2017 @ 22:04

    Dzień dobry. Jestem zainteresowany pana pracą. Mam już doświadczenie w tej kwestii bo pracowałem już w Niemczech. Bardzo proszę o kontakt pod numer telefonu: 728744442 lub pod adres email mojej córki: wojciechowska-weronika-2005@wp.pl