210 NOK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii na budowie przy remontach bez języka Asker 2020

  • Miasto lub region: Akser
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 stycznia 2020 18:20

Pracodawca z Asker szuka od zaraz chętnych do pracy w Norwegii na budowie. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Asker.

Wynagrodzenie: 210 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie kompleksowe wykańczanie nowych mieszkań “pod klucz” – do obowiązków będzie należało montowanie regipsów, malowanie, tynkowanie, układanie kafelków, kładzenie drewnianych podłóg, drobne poprawki po deweloperach itp.

Wymagania:

  • przynajmniej dwa lata doświadczenia przy remontach i wykończeniach mieszkań;
  • posiadanie tzw. fachu w ręku;
  • brak problemów z alkoholem;
  • uczciwość;
  • brak problemów z prawem;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego;
  • mile widziane osoby, które obecnie przebywają w Norwegii.

Oferujemy:

  • norweską umowę na czas określony z opcją jej przedłużenia;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie w dużym mieszkaniu dla całej ekipy na czas trwania kontraktu;
  • na miejscu wsparcie przy załatwianiu wszystkich formalności.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę w Norwegii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Wykończenia Asker styczeń/luty 2020”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-budowie-przy-wykonczeniach-remontach-asker/

ID ogłoszenia: 6275e1dcb7724aee