210 NOK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii na budowie przy remontach bez języka Asker

  • Miasto lub region: Asker
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2019 18:03

Od zaraz potrzebni pracownicy do pracy w Norwegii na budowie przy remontach i wykończeniach mieszkań. Oferta z Asker bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu przez pracodawcę bezpłatnie na cały czas trwania kontraktu.

Stanowisko: pracownik budowlany przy remontach i wykończeniach.

Lokalizacja: Asker.

Wynagrodzenie: 210 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 – 5.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca przy kompleksowych wykończeniach nowych mieszkań, a polega m.in. na malowaniu, tynkowaniu, kładzeniu kafelek czy podłóg drewnianych, a także robienie wylewek itp.

Wymagania:

  • doświadczenie przy remontach bądź wykończeniach minimum 2 lata;
  • posiadanie tzw. “fachu w reku”;
  • bez problemów z alkoholem, gdyż praca pod wpływem alkoholu odpada;
  • bez konfliktów z prawem;
  • uczciwość;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub norweskiego, a także osoby przebywające obecnie w Norwegii.

Oferujemy:

  • norweską umowę na czas określony z możliwością jej przedłużenia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie dla całej ekipy na czas trwania kontraktu;
  • wsparcie na miejscu przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

Zgłoszenia można przesyłać na adres: marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Wykończenia Asker 2019”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-na-budowie-przy-wykonczeniach-mieszkan-bez-jezyka-asker/

ID ogłoszenia: 7525c67f048c8536

4 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii na budowie przy remontach bez języka Asker”

  1. Witam aktualnie przebywam w Norwegii i poszukuje pracy mam doświadczenie w różnych pracach remontowych juz pracowałem w Norwegii prosze o kontakt 46233091

    • Przebywam w Polsce jestem elektrykiem mam doświadczenie w kładzeniu podług, zabudowy karton gips i podstawowe prace budowlane przy wykończeniach. .Mam prawo jazdy B, brak samochodu, alkohol spożywam tylko okolicznościowo (raz na 2 miesiące średnio)
      Dziękuje proszę o kontakt

  2. Jestem zainteresowany pracą,posiadam 15-sto letnie doświadczenie w remontach i wykończenia mieszkań,mieszkam w Oslo

  3. Przebywam teraz w Polsce pracowałem na budowie mam doświadczenie przy wykonczeniach tel 669076201