156,80 NOK brutto/godz.

Od zaraz dam pracę w Norwegii na magazynie odzieżowym bez znajomości języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 grudnia 2019 18:31

Hurtownia z Fredrikstad szuka od zaraz chętnych do pracy w Norwegii na magazynie odzieżowym. Zatrudnienie dla magazynierów bez znajomość języka przy kompletowaniu towarów.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 156,80 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie oraz przygotowywanie odzieży do wysyłki, czyli kontrolowanie stanu, naklejanie etykiet, montowanie zabezpieczeń oraz pakowanie;
  • jeśli to będą zamówienia indywidualne, to tylko kompletowanie towarów i ich wysyłka;
  • dbanie o wysoką jakość odzieży – raportowanie, gdy jakiś towar nie spełnia norm;
  • wprowadzanie danych do komputera oraz generowanie listów przewozowych;
  • współpraca z innymi działami i formami logistycznymi;
  • rozładowywanie dostaw;
  • dbanie o czystość na magazynie;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość pracy na zmianie nocnej;
  • odpowiedzialność;
  • wyrabianie się na czas.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na zmianie nocnej;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • legalną norweską umowę o pracę na 3 miesiące próbne;
  • dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia umowy;
  • zapoznanie z obowiązkami oraz wiele szkoleń;
  • dopłatę do obiadów.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz: http://bit.do/rekrutacja2019 z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-odziezowym-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 4795ddd2bd275865

Linki sponsorowane