168,20 NOK/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii na magazynie sprzętu IT bez języka Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 listopada 2019 00:08

Pracodawca z Drammen szuka od zaraz chętnych do pracy w Norwegii na magazynie hurtowni sprzętu IT. Zatrudnienie dla magazynierów bez języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 168,20 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie hurtowni ze sprzętem IT przy wykonywaniu codziennych zadań jako magazynier-komisjoner;
  • przeprowadzanie stanu kontroli towarów, dbanie o czystość na regałach, zbieranie zamówień, rozładowywanie oraz rozkładanie towarów na półkach, wprowadzanie danych do systemu komputerowego itp.;
  • wykonywanie innych zadań zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • elastyczność i punktualność;
  • zaangażowane wypełnienie zadań;
  • chęć pracownia w systemie zmianowym;
  • nie jest potrzebny j. norweski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • doskonała organizacja;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę o pracę najpierw na czas próbny, a potem z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia;
  • ubezpieczenie pracownicze, odprowadzanie składek oraz płacenie podatku;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie płatne w cenie 4500 NOK miesięcznie od osoby;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego m/11/19

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-sprzetu-it-drammen-2019/

ID ogłoszenia: 8695dc2f4bf37f40

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii na magazynie sprzętu IT bez języka Drammen”

  1. Krystian Druzynski na 14 listopada 2019 @ 15:15

    Witam, chciałem się zapytać, jak wyglądają zmiany i jakie koszta są mieszkania miesięczne. Jeżeli chodzi o mnie, mam doświadczzenie w pracy na magazynach (2-3) lata w Wielkiej Brytanii, także mam rózwniez bardzo dobry język angielski. Chciałbym poznać koszta i jak ogolnie wygladaja koszta życia w Norwegii.

  2. czy oferta jest dalej aktualna?proszę o kontakt andrzejtekia@interia.pl