165 NOK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii na produkcji dań bez znajomości języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 maja 2017 01:28

Możliwość zatrudnienia w fabryce z Bergen dla 3 kandydatów bez znajomości języka. Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji gotowych mrożonych posiłków.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 165 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się produkowaniem gotowych posiłków
  • obowiązki będą przydzielane pracownikom zgodnie z zapotrzebowaniem
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie m.in. pakowanie, segregowanie, kontrola jakości oraz obsługa urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

  • status osoby niekaranej
  • umiejętność pracy w zespole
  • brak uzależnień
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz
  • możliwość przybycia do Gdańska w celu podpisania umowy, bez zwrotu kosztów podróży

Oferujemy:

  • pomoc konsultanta na miejscu
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • darmowe zakwaterowanie na czas zatrudnienia
  • kompleksowe szkolenia
  • bezpłatną rekrutację
  • ubrania robocze

Aplikacja:

Drodzy kandydaci aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2017, należy zaznaczyć opcję “Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2017”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-produkcja-dan-bez-znajomosci-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 878591491af9feda

6 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Norwegii na produkcji dań bez znajomości języka Bergen”

  1. Pracownik na produkcji na 15 maja 2017 @ 18:12

    Jestem za!

  2. karzlo1991 na 17 maja 2017 @ 16:22

    Jestem zainteresiwany powyższą ofertą pracy, duże doświaczenie w pracy na produkcji, magazynach Angielski komunikatywny.

  3. michu110 na 30 maja 2017 @ 23:47

    czy jest możliwość zatrudnienia dopiero od lipca?

  4. Małgorzata na 5 czerwca 2017 @ 14:41

    Jestem zainteresowana powyższą ofertą pracy ,pracowałam 3 lata w przetwórstwie rybnym moj numer tel 724 731 043

  5. M ężczyzna 46 lat poszukuje pracy jako pracownik fizyczny słaby angielski jestem w bergen mój tel.+4796810392