168,40 NOK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii na produkcji karmy bez znajomości języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 stycznia 2015 04:22

Poszukujemy 3 osoby bez znajomości języka urzędowego. Praca w Norwegii od zaraz w Bergen 2015  przy pakowaniu karmy dla zwierząt na produkcji spożywczej w zakładzie przetwórstwa. Zatrudnienie na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 168,40 NOK/h brutto
Ilość miejsc: 3
Numer referencyjny: produksjonsarbeider/02/15

Zadania:
– pakowanie karmy według odpowiedniej wagi
– mieszanie różnych rodzajów karm
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– zajmowanie się sporadyczna kontrolą jakości wyrobów
– paletowanie
– zabezpieczanie towaru
– prowadzenie prac porządkowych na stanowisku

Wymagania:
– kandydaci posiadający samochód będą mile widziani
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku będzie atutem
– możliwość pozostania w Norwegii na 3 miesiące
– dobry wzrok i sprawne dłonie
– dobre zdrowie, bez nałogów
– przestrzeganie zasad higieny pracy
– wytrzymałość fizyczna
– wykształcenie o kierunku technologia żywności będzie sprzyjało podczas rekrutacji

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz
– podpisanie umowy bezpośrednio z norweskim pracodawcą
– zapewniamy szkolenia wstępne
– wdrożenie w system działania firmy
– bezpłatne miejsce zamieszkania
– brak ukrytych kosztów podczas aplikacji
– legalną pracę na norweskich zasadach
– strój roboczy
– pomoc przy organizowaniu wyjazdu
– pomagamy również wypełniać dokumenty potrzebne do rozpoczęcia pracy za granicą

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy wysyłać w formie CV w języku angielskim bądź norweskim i z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: ArbeidNyheter@yahoo.no w tytule prosimy umieścić numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-na-produkcji-karmy-bez-znajomosci-jezyka-bergen-od-zaraz-2015/

ID ogłoszenia: 78454b47620e33fd

14 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Norwegii na produkcji karmy bez znajomości języka Bergen”

  1. Marcin i Marysia na 15 stycznia 2015 @ 00:00

    Jesteśmy parą i jesteśmy zainteresowani pracą przy produkcji karmy. Spełniamy wymagania
    tel. 505 964 859

  2. Witam,jestem zainteresowany ofertą tel. 791 887 961

  3. Andrzej Natonek na 18 stycznia 2015 @ 21:27

    jestem zainteresowany oferta.Spelniam powyzsze wymagania,Tel.+48692483892 .Pozdrawiam

  4. jestem zainteresowany tomasz 5161666123

  5. od zaraz jestem gotow przyjac oferte wraz z drugim pracownikiem w razie potrzeby ,jestem w tej chwili w stavanger ,tel 0048 883 524 288

  6. Monika i Jarek na 20 stycznia 2015 @ 11:37

    dzień dobry jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy .Jesteśmy parą posiadamy samochód tel kontaktowy 534 525 344.

  7. Monika i Jarek na 20 stycznia 2015 @ 11:45

    Dzień dobry jesteśmy parą.Jesteśmy zainteresowani pracą tel kontaktowy 534525344

  8. WITAM MAM 37LAT I SZUKAM PRACY LET 668205837.

  9. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Wysłałam maila z CV na wskazany adres.
    Telefon: 696 501 155

  10. 507811795 proszę o kontakt nie zawiode

  11. marek1992 na 3 lutego 2015 @ 13:22

    Witam jestem zainteresowany wasza oferta moj email marianek1622@o2.pl pozdrawiam

  12. Witam Mam grupe 3 osobowa i jestesmy zainteresowani wyjazdem od zaraz pracowalismy juz na podobnych stanowiskach z jezykiem nie powinno byc problemu posiadamy swoje auto .. Dziekuje i prosze o odpowiedz na e-mail mathiu.wyborowy@tlen.pl lub kontakt telefoniczny 512022637

  13. Kamillo1983 na 16 lutego 2015 @ 11:26

    Witam
    Jestem bardzo zainteresowany Panstwa oferta pracy.Posiadam prawo jazdy kat C . Jestem gotowy do przyjechania w kazdej chwili wlasnym autem . Bardzo prosze o kontakt
    +31 685 098 938

  14. Obecnie jestem zainteresowany tą ofertą pracy jest nas 3 osoby na chwilę obecną przebywamy w Norwegi w Haugesund proszę o kontakt e -mail jesteśmy gotowi podjąć prace.Dziękuję dozobaczenia ADAM.