173 NOK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii 2018 na produkcji opakowań bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 lutego 2018 07:02

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Oslo dla kandydatów bez znajomości języka. Praca w Norwegii 2018 na produkcji opakowań kartonowych na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 173 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkcją kartonowych opakowań
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie obsługa urządzeń oraz cięcie, składanie, sklejanie i pakowanie arkuszy

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć i motywacja do pracy
  • sumienność i pracowitość
  • posiadanie doświadczenia lub wykształcenia poligraficznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem, odprowadzaniem podatków oraz składek
  • pomoc w sprawach formalnych
  • pracę za pośr4ednictwem agencji na około 3 miesiące
  • zakwaterowanie w cenie 2500 NOK w czasie trwania pierwszej umowy, następnie pomoc w znalezieniu lokum

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o aplikowanie z zaznaczeniem opcji “Norwegia praca na produkcji opakowań, Oslo” poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2018

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-norwegii-na-produkcji-opakowan-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 8465a8f2425d390e

7 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Norwegii 2018 na produkcji opakowań bez języka Oslo”

  1. Margo1234 na 25 lutego 2018 @ 15:56

    Jestem zainteresowana . proszę o kontakt. 530 407 909

  2. Szanowni Państwo

    W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie dotyczące oferty pracy w poligrafii, chciałbym otrzymać szczegółowe informacje na temat pracy, wyjazdu itp.
    Proszę o kontakt.
    Dziękuję
    Piotr

  3. Agnieszka Zawacka+Edyta Muras na 21 marca 2018 @ 18:50

    Jesteśmy zainteresowane ogłoszeniem prosze o kontakt.

  4. paulinap na 21 marca 2018 @ 19:58

    Jestem Zainteresowana państwa ofertą

  5. Jestem zainteresowamie

  6. witam jestem zainterwsowana oferta.Prosze o kontakt

  7. jestem zainteresowany prosze o kontakt 690391784