168,20 NOK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii pomoc kuchenna bez języka Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 listopada 2021 21:20

Zatrudnienie w restauracji dla pomocy kuchennej bez znajomości języka. Pracodawca z Drammen potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Norwegii. Zakwaterowanie będzie zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 168,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca w restauracji na kuchni jako pomocnik;
  • praca na zmywaku;
  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie, wynoszenie odpadów, przygotowywanie składników;
  • pracownik będzie przynosił produkty ze spiżarni oraz chłodni;
  • obowiązkiem będzie bieżące wspieranie kucharzy.

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • zaangażowane, odpowiedzialne i solidne wykonywanie zadań;
  • chęć podnoszenia swoich umiejętność;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • zaletą będzie doświadczenie albo wykształcenie gastronomiczne;
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • dobra sprawność fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • wysoka dynamika pracy.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie + Internet po wi-fi;
  • szkolenie pracownicze;
  • strój służbowy;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • próbną norweska umowę z opcją jej przedłużenia;
  • pomoc przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować przez formularz na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021 z zaznaczeniem stanowiska: „Pomoc kuchenna Drammen”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-jako-pomoc-kuchenna-drammen/

ID ogłoszenia: 285618ad30d24cc2