171 NOK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii produkcja przynęt bez znajomości języka Haugesund

  • Miasto lub region: Haugesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 marca 2017 03:15
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Oferujemy zatrudnienie w Haugesund dla osób bez znajomości języka w fabryce na produkcji przy montażu przynęt wędkarskich. Praca w Norwegii do podjęcia od zaraz dla 2 Polaków.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Miejsce zatrudnienia: Haugesund, Norwegia
Stawka godzinowa: 171 NOK brutto na godzinę
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • prace produkcyjne w fabryce wytwarzającej przynęty wędkarskie
  • zadania wykonywane będą przy stole montażowym
  • pracownik będzie ozdabiał przynęty – lakierował, montował ornamenty
  • obowiązkiem będzie uzbrajanie przynęt w haki albo kotwiczki
  • kontrola jakości oraz pakowanie produktu gotowego

Wymagania:

  • preferujemy zgłoszenia od osób hobbistycznie zajmujących się wędkowaniem
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do wykonywania zadań zespołowo
  • możliwość zatrudnienia na pół roku
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dokładność, precyzja

Zapewniamy:

  • pracę na pół roku
  • dla najlepszych pracowników przedłużenie okresu zatrudnienia
  • bardzo dobre zarobki
  • legalną umowę o pracę
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym
  • dla chętnych możliwość skorzystania z zamieszkania w cenie ok. 4000-5000 NOK miesięcznie od osoby
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia zatytułowanego: „nw/011/17” z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • norwayworker@europe.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-przy-produkcji-przynet-wedkarskich-od-zaraz-haugesund-2017/

ID ogłoszenia: 63358bb2c5fa4f72

4 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii produkcja przynęt bez znajomości języka Haugesund”

  1. Witam, jakie są godziny pracy? Mozliwosc nadgodzin?

  2. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy proszę o kontakt

  3. Cześć.

    43lata, komunikatywny angielski. Gotowy do pracy. Nie karany. 536100401

  4. Witam,

    szukam pracy wakacyjnej (studentka), czy możliwe jest zatrudnienie dla mojej osoby?

    Pozdrawiam
    Kasia