148,60 NOK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii pakowanie czekoladek bez znajomości języka Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 czerwca 2019 19:49

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Norwegii przy pakowaniu czekoladek. Oferta z Lillehammer dla pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 148,60 NOK brutto na godz. + możliwość otrzymania premii za dobrą pracę, punktualność i frekwencję.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości czekoladek, a także ich pakowanie;
  • ręczne wykonywanie zadań przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • pracowitość;
  • zręczność;
  • sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę – najpierw na okres próbny z możliwością jej przedłużenia;
  • ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek, świadczenia socjalne;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • podnoszenie swoich kwalifikacji, zdobycie doświadczenia oraz możliwość samorealizacji;
  • rozwijanie się;
  • zakwaterowanie w  cenie 2500 – 3000 NOK od osoby w zależnością od standardu;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • pomoc przy sprawach formalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

soknadansatte@fast-email.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-czekoladek-od-zaraz-lillehammer/

ID ogłoszenia: 5645cf8eadcc1123

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii pakowanie czekoladek bez znajomości języka Lillehammer”

  1. jestem zainteresowana praca krakow pakowalam kosmetyki slodycze wawel szybko sie ucze nie znam jezyka same poiedyncze664361387