169 NOK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii przy pakowaniu kosmetyków bez języka Sandefjord

  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 września 2019 01:57

Propozycja pracy w Norwegii dla pakowaczy od zaraz. Oferta bez znajomości języka z Sandefjord przy pakowaniu kosmetyków na produkcji. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sandefjord.

Wynagrodzenie: 169 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • taśma przy taśmie produkcyjnej;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości, zdejmowanie produktów z taśmy oraz wkładanie ich do opakowań zbiorczych albo w zależności od zautomatyzowania linii – może to być nadzór nad procesem, ustawianie urządzeń, a także dbanie o ciągłość produkcyjną.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na pół roku;
  • sprawność manualna;
  • dokładne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • chęć podjęcia pracy za granicą;
  • możliwość wyjazdu na stałe;
  • szybkość;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • próbną umowę norweską, a dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • płatny urlop;
  • wsparcie w procesie rekrutacyjnym, np. przy organizacji wyjazdu itp.;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 – 5000 NOK mc;
  • na start pakiet pracowniczy – karta sim, słowniczek oraz rozmówki.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w Gdańsku z przedstawicielem.

CV w języku angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk09/018/2019

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-pakowanie-kosmetykow-w-sandefjord-2019/

ID ogłoszenia: 3055d8524179fd9f

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii przy pakowaniu kosmetyków bez języka Sandefjord”

  1. Witam, jestem zainteresowany Panstwa ofertą pracy,czy to jest system rotacyjny lub czy można uzyskać dodatkowe wolne za nadgodziny ?