166 NOK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka Oslo 2020

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 lutego 2020 15:24

Zatrudnienie 2020 w Oslo bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy. Aktualna od zaraz oferta pracy w Norwegii dla pakowaczy z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 166 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował zestawy promocyjne ze słodyczami z motywem Świąt Wielkanocnych;
  • prosta praca, która polega na ważeniu, foliowaniu oraz ozdabianiu.

Wymagania:

  • doskonała organizacja pracy własnej;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • zmotywowanie.

Oferujemy:

  • norweską umowę na czas określony;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 50 NOK na dobę od osoby;
  • możliwość wykupienia płatnego obiadu w cenie 100 NOK na dzień.

Aplikacja:

Jest to tylko praca tymczasowa i nie jest adresowana dla par.

Umowa będzie podpisywana w Gdańsku z przedstawicielem.

CV w języku angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule: nr ref ps/001/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/tymczasowa-praca-w-norwegii-bez-jezyka-pakowanie-slodyczy-od-zaraz-oslo-2020/

ID ogłoszenia: 8545e429e3f6b097

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka Oslo 2020”

  1. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy. Mieszkam w Oslo mam własne zakwaterowanie. Cv mam w języku Norweskim. Czy mogę ubiegać się w takim razie o pracę?