165 NOK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu domów bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 lipca 2017 01:34

Aktualna oferta fizycznej pracy w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań i domów prywatnych. Chętnie zatrudnimy od zaraz w Oslo kandydatów bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 165 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sprzątaniu domów oraz mieszkań klientów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się porządkowaniem wnętrz zgodnie z zaleceniami na podstawie zleceń stałych lub jednorazowych

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego
  • dobre zorganizowanie
  • staranność i dokładność
  • dobre nastawienie
  • ważne prawo jady kat.B
  • samodyscyplina
  • zdolność utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • pełna samodzielność
  • preferowane osoby ze zmysłem estetycznym

Oferujemy:

  • opiekę medyczną
  • zatrudnienie w oparciu o pierwszą umowę na 3 miesiące próbne
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • szansę na stałe zatrudnienie
  • samochód służbowy oraz telefon do dyspozycji

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych z CV na adres:

martyna.grabarczyk@10g.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-sprzatanie-mieszkan-oslo/

ID ogłoszenia: 699596684ea95579

13 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu domów bez języka Oslo”

  1. Artur Knurek na 13 lipca 2017 @ 10:34

    Witam pilnie poszukuje pracy. Nazywam się Artur Knurek mieszkam w Oslo i posiadam D-nummer proszę o kontakt 92548094
    Z Poważaniem
    Artur Knurek

  2. Witam prosze o kontakt mejlowy lub telefoniczny
    mytnik92@gamil.com +47 93938350

  3. Witam. Jesteśmy parą i dopiero trzy dni temu przyjechaliśmy do Norwegii. Mieszkamy w Oslo, mamy własny samochód i jesteśmy dostępni od zaraz. Posiadamy doświadczenie w sprzątaniu. Proszę o kontakt +48798237325 lub kamilla.krysta@gmail.com

  4. Niestety podany adres e-mail nie działa i nie mogę wysłać maila. Proszę o kontakt mailowy julia.dzieg@gmail.com lub telefoniczny 0048 509 285 983.
    Z wyrazami szacunku,
    Julia

  5. Mam na imie ANETA.Posiadam prawo jazdy oraz duze doswiadczenie w pracach porzadkowych.Mieszkam w Oslo . Moj nr 46389811.Pozdrawiam Aneta

  6. Witam, przebywam obecnie w Oslo,spełniam wszystkie wymagania i mam duże doświadczenie w sprzątaniu. Jestem dostępna w każdym momencie. Proszę o kontakt-moje dane kontaktowe: anniapet@gmail.com, +47 486 13 353 i polski +48 793388272.
    Pozdrawiam, Ania

  7. Weronika na 27 lipca 2017 @ 17:05

    Witam
    Jestem zainteresowana ofertą. Proszę o kontakt . Wiadomość wysłana pod
    Podany adres email nie zostają dostarczone.
    Weronikalysiak@op.pl

  8. Witam serdecznie jestem zainteresowana oferta pracy mam 2 letnie doświadczenie w sprzataniu różnych obiektów pracowałam już w Monachium.Nie posiadam prawa jazdy.Mój numer telefonu to+48609866964 pozdrawiam

  9. Witam! Aktualnie z dziewczyną zamierzamy wyjechać do Norwegii i w związku z tym poszukujemy pracy. Czy byłaby możliwość zatrudnienia nas obojga? Oboje jesteśmy młodzi (20,22 lata), znamy język angielski, dziewczyna już pracowała w Norwegii dwa lata temu przy sprzątaniu, malowaniu domów, porządkowaniu ogrodów itp. Ja natomiast pracowałem trochę na budowie, mam gospodarstwo, którym zarządzają moi rodzice. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B, jesteśmy kulturalni, nie mamy żadnych nałogów. Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz. Prosiłbym bardzo o kontakt na adres mailowy adrianglowniak@gmail.com, będę ogromnie wdzięczny.

  10. Witam,
    Jestem zainteresowana ofertą.
    Pozdrawiam, Jola

  11. Witam, jestem zainteresowana ogloszeniem. Mieszkam w Oslo, posiadam doświadczenie w sprzataniu. Bardzo proszę o kontakt zuzannazelazna@gmail.pl

  12. Katarzyna Maciejewska na 16 sierpnia 2017 @ 12:32

    Witam,
    jestem zainteresowana podjęciem pracy od zaraz z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Mój nr. tel. 725 584 862
    pozdrawiam serdeczne
    Katarzyna Maciejewska

  13. Witam poszukuje pracy na terenie Oslo. Posiadam prawo jazdy oraz własny samochód, sprzątałam wcześniej dom jednorodzinny w Rzymie oraz sezonowo w Hotelu. Szybko się uczę, jestem sumienna pracowita i uczciwa osoba. Bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam