164 NOK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu hotelu bez języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 czerwca 2017 01:15

Poszukujemy chętnych do zatrudnienia w hotelu z Fredrikstadu. Od zaraz praca w Norwegii przy sprzątaniu pokojów dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pokojówka, sprzątaczka

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 164 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie pokojów w trakcie pobytu oraz po wyjeździe gości hotelu
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się czyszczeniem toalet, wymianą ręczników i pościeli, odkurzaniem, myciem okien, oddawaniem rzeczy do prania oraz uzupełnianiem produktów gratisowych

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • świetna organizacja czasu pracy
  • dokładne wykonywanie zadań
  • pracowitość i sumienność
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • gotowość do wyrabiania norm dziennych
  • status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o norweską umowę
  • możliwość stałej współpracy dla najlepszych
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach z łazienką i mini lodówką oraz internetem
  • możliwość wykupienia niedrogiego wyżywienia w restauracji

Aplikacja:

Aplikować należy za pomocą formularza na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2017

Prosimy zaznaczyć opcję “Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-pokojowka-sprzatanie-hotelu-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 297593efcdfd4f31

3 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu hotelu bez języka Fredrikstad”

  1. Bardzo zależy mi na tej pracy mam doświadczenie w sprzątaniu za granica.Posluguje się jezykiem angielskim rosyjskim i wloskim.Prosze o kontakt na e-mail.
    Pozdrawiam-Barbara

  2. Kamilla i Przemek na 10 lipca 2017 @ 15:19

    Witam. Jesteśmy parą z doświadczeniem w pracy związanej z utrzymywaniem czystości. Sprzątaliśmy przede wszystkim domy, apartamenty, mieszkania po remoncie, magazyny. Lubimy to robić i jesteśmy dla siebie nawzajem motywacją. Stawiamy na idealny efekt końcowy. W Norwegii (okolice Oslo) będziemy już 14.07, więc od tego dnia będziemy już do dyspozycji. Przyjeżdżamy własnym samochodem i każdy z nas posiada prawo jazdy. Proszę o kontakt e-mail. Pozdrawiam!

  3. Katarzyna Maciejewska na 16 sierpnia 2017 @ 12:41

    Witam,
    jestem zainteresowana podjęciem pracy od zaraz z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością za powierzone mi obowiązki. Mój nr. tel. 725 584 862
    pozdrawiam serdeczne
    Katarzyna Maciejewska