od 189 NOK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu po remontach bez języka Askim 2023

  • Miasto lub region: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 stycznia 2023 23:14

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Norwegii dla sprzątaczy/sprzątaczek. Zatrudnienie w Askim bez języka przy sprzątaniu po remontach. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Askim.

Wynagrodzenie: od 189 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie sprzątanie po remontach budowlanych;
  • usuwanie plam po materiałach budowlanych, a także kurzu, kamienia z armatury;
  • pracownik będzie również mył i odkażał powierzchnie.

Wymagania:

  • brak nałogów;
  • pełna samodzielność;
  • solidne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim.

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania blisko firmy;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc na miejscu;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-przy-sprzataniu-po-remontach-askim/

ID ogłoszenia: 14063d553a1954ca