od 200 NOK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii z j. angielskim sprzątanie domów Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 listopada 2022 18:55

Ze znajomością języka angielskiego do podjęcia praca w Norwegii. Zatrudnienie w Oslo od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 200 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie domów i mieszkań;
  • praca o charakterze fizycznym;
  • samodzielne wykonywanie zadań z dojazdem do klienta;
  • praca z wykorzystaniem sprzętów oraz chemii dostępnych przez zleceniodawcę.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pełna samodzielność;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • brak uzależnień;
  • sumienność.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • szkolenie pracownicze;
  • pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • możliwość korzystania ze służbowego samochodu w godzinach pracy albo ewentualnie dofinansowanie do korzystania z samochodu prywatnego;
  • dużą liczbę godzin pracy;
  • płatny urlop;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: beata.norwegia@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-sprzatanie-domow-z-jezykiem-angielskim-w-oslo/

ID ogłoszenia: 39636a8cd84f23b