do uzgodnienia

Od zaraz dam sezonową pracę w Norwegii bez języka leśnictwo przy choinkach Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 listopada 2020 19:40

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Norwegii przy choinkach. Zatrudnienie w leśnictwie na terenie Trondheim bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Trondheim.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie ścinał drzewka choinkowe, a także pakował je i załadowywał;
  • zadaniem będzie także przewóz drzewek oraz wykonywanie prac porządkowych po 22 grudnia.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaletą będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane osoby ze statusem studenta;
  • wytrzymałość oraz pracowitość;
  • pełna samodzielność, ale też umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę do Świąt Bożego Narodzenia;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • bezpłatne zakwaterowanie w ogrzewanym domku;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • przynajmniej 40 godzin pracy w tygodniu;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Oferta skierowana jest dla osób, które są już w Norwegii.

Zgłoszenia z podstawowymi informacjami o sobie, poziomie języka oraz doświadczeniu prosimy kierować na adres e-mail:

norwayexpress2021@proinbox.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-od-zaraz-bez-jezyka-w-lesnictwie-przy-choinkach-trondheim-2020/

ID ogłoszenia: 8575fc51cfd6209f