do ustalenia

Od zaraz dam sezonową pracę w Norwegii bez języka leśnictwo Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 października 2017 01:51

Możliwość zatrudnienia od zaraz w leśnictwie dla osób bez znajomości języka. Sezonowa praca w Norwegii na terenie szkółki leśnej z Trondheim przy choinkach.

Stanowisko: pracownik sezonowy w leśnictwie

Miejsce pracy: Trondheim, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przygotowywaniu choinek na sezon świąteczny
  • zadaniem pracownika będzie ścinanie oraz pakowanie drzewek
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za załadunek choinek na auto oraz prace porządkowe

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Norwegii od zaraz
  • wysoka sprawność i siła fizyczna
  • mile widziana znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację
  • pracowitość i zaangażowanie
  • preferowane osoby ze statusem ucznia lub studenta

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • dużą ilość godzin pracy w tygodniu
  • opiekę polskiego konsultanta
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • zatrudnienie od zaraz do połowy grudnia 2017

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

norwayexpress@mail-me.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bergen-dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-przekasek-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 45359ebbec8a3d94

1 odpowiedź na “Od zaraz dam sezonową pracę w Norwegii bez języka leśnictwo Trondheim”

  1. Witam, ja i moi znajomi jesteśmy zainteresowani oferta, czy można prosić o kontakt pod adres rosielarosie@gmail.com lub pod numerem telefonu 534688111